Joga

Joga to przede wszystkim praktyka i wprowadzanie jej doświadczenia w życie. Jest to ważny czas, który spędzasz ze sobą samym. Jest bezcennym spotkaniem z ciszą i energią. Jej eksploracja może wnieść przemianę i ekspansję w Twoje życie i doświadczanie. Wpłynie nie tylko na Twoje dobre samopoczucie, poprawę zdrowia, wzrost energii i witalność ale sprawi, że percepcja doświadczania Twojego życia wzrośnie.

Zapraszam Cię do zapoznania się z praktykami

Zapoznasz się tu z praktykami Klasycznej Hatha Yogi, które działają holistycznie i na wielu płaszczyznach. Są one dla każdego, przekazywane w pełnej skupienia atmosferze, w taki sposób, żeby po powrocie do domu można było je wykonywać samodzielnie.

Praktyki jogi

Zobacz, która z praktyk Cię teraz przyciąga:
MEDYTACJA

Isha Kriya

JOGA

Bhuta Shuddi

JOGA

Upa Yoga

JOGA

Yogasanas

JOGA

Angamardana

JOGA

Surya Kriya

Źródło jogi

Poznaj Adijogina, który zapoczątkował jogę, oraz Sadhguru, który przywraca jogę w jej klasycznej formie.

Adijogi – Pierwszy Jogin

Początkowo joga została przekazywana przez Adiyogi – pierwszego jogina – Shivę, ponad 15 000 lat temu. To Adiyogi przedstawił ludzkości ideę, że można ewoluować poza obecny poziom egzystencji.

Przelał tę wiedzę na legendarnych Saptarishis, czyli „siedmiu mędrców”, którzy zaszczepili tę potężną naukę jogi w różnych częściach świata, w tym w Azji, starożytnej Persji, północnej Afryce i Ameryce Południowej.

Od pokoleń niezliczeni mistrzowie, utrzymując te nauki ponad własne życie, przekazują tą świętą nić wiedzy bez najmniejszych zniekształceń.

Sadhguru

Sadhguru jest współczesnym mistykiem, joginem i filantropem. Fundacja Isha została założona przez Sadhguru w 1992 roku, aby oferować szereg programów jogi, a także inicjatyw rozwoju społecznego na całym świecie.

Wizją Sadhguru jest przekazanie choćby jednej kropli duchowości każdemu człowiekowi na świecie. Choćby jednej kropli, która sprawiła by, by każdy z nas mógł doświadczyć jak największej głębi życia w sobie samym i w samym jego rdzeniu.

Isha Hatha Yoga jest systemem zaprojektowanym i przekazywanym przez Sadhguru. Jej głównym zadaniem jest wnoszenie i oferowanie autentycznej Klasycznej Hatha Jogi ludziom na całym świecie.

Opinie

Posłuchaj co mają do powiedzenia osoby, które ze mną pracowały.

Odkrywaj dalej

Oprócz jogi dzielę się także moją twórczością malarską, warsztatami intuicyjnego malowania, oraz esencjonalnymi masażami olejkami eterycznymi.

Arts

Podróżuj za mną po pejzażach malarskich które tworzę

Warsztaty i sesje indywidualne

Doświadcz intuicyjnego malowania na warsztatach, lub rozpuść się w esencjonalnym masażu olejkami eterycznymi

Isha Kriya

Zakorzeniona w ponadczasowej mądrości nauk jogi, Isha Kriya jest prostym, ale potężnym procesem stworzonym przez Sadhguru – jogina i mistyka z południowych Indii.

Isha Kriya jest prowadzoną medytacją, oferowaną za darmo, dostępną jako nagranie lub film wideo z instrukcjami. Można się jej także nauczyć podczas zajęć na żywo. Ma potencjał, aby przetransformować życie każdego, kto jest skłonny poświęcić tylko 12 minut dziennie.

„Isha” odnosi się do tego, co jest źródłem stworzenia; „Krija” dosłownie oznacza „działanie wewnętrzne”. Isha Kriya ma na celu pomóc Ci nawiązać relację ze źródłem istnienia, i stworzyć życie zgodnie z Twoją własną wizją życzeniem.

Codzienna praktyka Isha Kriya zapewni Ci zdrowie, dynamizm, spokój i dobre samopoczucie. Jest to potężne narzędzie do radzenia sobie z gorączkowym tempem współczesnego życia.

Dla większości ludzi, słowo „joga” zwykle kojarzy się z wykręcaniem ciała w niemożliwe pozycje. Aspekt fizyczny jogi to tylko jeden ze składników tej wielowymiarowej nauki.

Joga to technologia, która pozwala ciału i umysłowi osiągnąć szczyt ich możliwości – pozwalając na życie w pełni i kompletności.

Wizją Sadhguru jest ofiarowanie „jednej kropli duchowości” każdej osobie. Poprzez prowadzoną medytację Isha Kriya, możliwości procesu duchowego, które kiedyś były dostępne tylko dla joginów i ascetów, są obecnie oferowane każdemu człowiekowi w zaciszu własnego domu.

Buhta Shuddi

Istnieje cały system jogi zwany Bhuta Shuddhi. Bhuta Shuddhi dosłownie oznacza „oczyszczanie elementów”.

Podstawą całego stworzenia, w tym również fizycznego ciała ludzkiego, jest pięć elementów: ziemia, woda, powietrze, ogień i przestrzeń. Oczyszczając te pięć elementów w naszym systemie prowadzi do równowagi ciała i umysłu oraz harmonii i dobrostanu. Proces ten kształtuje nasze ciało przybliżając nas do osiągnięcia stanu pełnej błogości.

Upa Yoga

Upa Yoga jest to prosty i skuteczny zestaw 10 ćwiczeń aktywujący stawy, mięśnie i system energetyczny. Wspaniała jako poranny rozruch, czy energetyzująca przerwa w pracy. Przynosi ulgę i ożywienie całemu systemowi, łagodzi ból pleców, szyi i stawów.

Energia w systemie ludzkim porusza się wzdłuż 72 000 ścieżek zwanych Nadis. Nadi spotykając się w stawach tworzą węzły energetyczne, magazynując tam energię. Upa Yoga aktywuje tę energię, a także nawilża stawy, przynosząc natychmiastowe uczucie ulgi i ożywienia.
Upa Yoga ma wiele zalet:
 • Przynosi ulgę w zmęczeniu i napięciu, stresie fizycznym
 • Wzmacnia stawy i mięśnie
 • Regeneruje ciało po okresie nieaktywności
 • Neutralizuje objawy jet-lagu i długich podróży

Jogasany

Jogasany to wyselekcjonowany zestaw pozycji, dzięki którym można podnieść swoją świadomość i manipulować energiami. Praktyka Jogasan jest doskonałym sposobem na zharmonizowanie wewnętrznego systemu i zestrojenie go z geometrią kosmosu. Jest to naturalny sposób na uzyskanie zdrowia, radości, błogości, a przede wszystkim równowagi.

Słowo asana dosłownie oznacza postawę. Spośród niezliczonych asan jakie może przyjąć nasze ciało, 84 zostały zidentyfikowane jako Jogasany, dzięki którym można przekształcić ciało i umysł w możliwość osiągnięcia ostatecznej doskonałości. Jogasany nie są ćwiczeniami, ale raczej bardzo subtelnymi procesami manipulowania energią w określonym kierunku.

W stanie niewytrenowanym ciało ludzkie jest stałą manifestacją różnych poziomów kompulsywności. Świadomie przyjmując ciałem pewną pozycję, sprzyjamy przepływowi energii, które może podnieść naszą świadomość. Jogasany to sposób na wyrównanie wewnętrznego systemu i dostosowanie go do geometrii kosmosu, tym samym zsynchronizowanie się z egzystencją i osiągnięcie w naturalny sposób chemii zdrowia, radości, błogości, a przede wszystkim równowagi.

Pośród wielu korzyści, które przynosi praktyka Jogasan są między innymi:
 • uwalnia napięcia i blokady
 • przynosi ulgę w chronicznych stanach i chorobach
 • stabilizuje ciało, umysł i system energetyczny
 • opóźnienia proces starzenia
 • poprawa koncentrację i wzmacnia klarowność umysłu
 • znakomite przygotowanie do medytacji

Angamardana

Angamardana to system fitness oparty na jodze składający się z serii 31 dynamicznych praktyk. Oferuje każdemu możliwość kompleksowego wzmocnienia ciała, rewitalizacji oraz osiągnięcia maksymalnego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Angamardana dosłownie oznacza pełne panowanie nad kończynami, narządami wewnętrznymi oraz pozostałymi częściami ciała. Zgodnie ze swoją nazwą praktyka ta rewitalizuje organizm na wszystkich poziomach, w tym układ mięśniowy, układ krążenia, strukturę szkieletową, układ nerwowy oraz podstawowy układ energetyczny.

Regularna praktyka Angamardany rewitalizuje organizm na wiele sposobów:
 • Wzmacnia kręgosłup, układ kostny i układ mięśniowy
 • Buduje siłę fizyczną, sprawność i wytrwałość
 • Rewitalizuje organizm ujmując lat i dając poczucie lekkości i wolności
 • Przygotowuje ciało do Hatha Jogi

Do jej wykonania używasz tylko ciała i nie potrzebujesz żadnego sprzętu fitness. Można ją wykonać wszędzie, nawet podczas podróży.

Surya Kriya

Surya Kriya to starożytna praktyka jogi o ogromnym potencjale. Została zaprojektowana jako holistyczny proces dla zdrowia, dobrego samopoczucia i wewnętrznej równowagi.

Surya Kriya, tradycyjnie była dostępna tylko dla wybranych grup joginów. Teraz jest oferowana przez Sadhguru jako wszechstronna praktyka duchowa, idealnie wpasowując się w szybkie tempo wspóczesnego świata.

Surya Kriya obejmuje kilka aspektów, które wzbogacają życie:
 • Rozwija jasność umysłu i skupienie
 • Przywraca słabe konstytucje
 • Zwiększa wigor i witalność
 • Wyrównuje poziom hormonów w organizmie
 • Przygotowuje do głębszych stanów medytacji

„Surya” oznacza „słońce”, a „kriya” oznacza „wewnętrzny proces energetyczny”. Surya Kriya aktywuje splot słoneczny, aby podnieść samat pranę, czyli ciepło słoneczne w organizmie. Równoważy również lewy i prawy kanał energetyczny, prowadząc do stabilności ciała i spokoju umysłu. Ten mocny fundament staje się podstawą do eksplorowania wyższych wymiarów życia.

Galeria obrazów

Popatrz i poczuj energię twórczości, która płynie prosto z serca. To są obrazy magii i mocy, którymi kocham się dzielić.

Wzbogać swoją przestrzeń o żywy obraz

Obraz na indywidualne zamówienie

Wzbogać swoją przestrzeń o żywy obraz. Przedmioty, którymi się otaczasz na co dzień w Twojej najbliższej przestrzeni w domu, czy w pracy oddziaływują na Ciebie i Twoje samopoczucie. Warto by energia, którą się otaczasz zasilała Cię i była taka jakiej pragniesz. Kolory, atmosfera, intencja z którą powstają obrazy mają duży wpływ i ogromne znaczenie.

Zadzwoń to porozmawiajmy o tym jaki obraz zamanifestuje Twoje najgłębsze marzenie!
A ja z przyjemnością go dla Ciebie wykonam!

*z każdej sprzedanej pracy przekazuję 10 % na edukację dzieci z najbiedniejszych rodzin w Indiach. Isha Vidhya

Wysokiej jakości druk atramentowy

Szlachetny Wydruk Gèclee​

Co to jest druk Gèclee? Druk Gèclee lub Wydruk Fine Art, znany również jako Gèclee to wysokiej jakości druk atramentowy o trwałości archiwalnej. Termin „Gèclee”, (wymawiany „żi-kli”), pochodzi od francuskiego czasownika „gicleur”, oznaczającego słowo „pryskać”. Do procesów Gèclee używane są najlepszej klasy drukarki, które produkują wydruki w bardzo wysokiej rozdzielczości, co oznacza, że bardzo dokładnie oddają szczegóły i niuanse.

Wydruki są wykonywane na wysokiej jakości papierach bawełnianych o wysokiej gramaturze.
Całość daje efekt bardzo zbliżony do oryginału i pozwala cieszyć się pięknem oryginalnego dzieła w najlepszym wykonaniu, w niższej cenie niż sam oryginał.

Zobacz galerię, wybierz rozmiar, zamów swój wydruk.

*z każdej sprzedanej pracy przekazuję 10 % na edukację dzieci z najbiedniejszych rodzin w Indiach. Isha Vidhya

Korzystając z witryny Yoga & Arts, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików Cookies w celu właściwego funkcjonowania serwisu. Dodatkowe informacje odnośnie plików Cookie znajdziesz w Polityce Prywatności.

OFERTA ARTYSTYCZNA

Wzbogać swoją przestrzeń o żywy obraz

Lorem ipsum Połączenie z Wewnętrznym Przepływem Kreatywności ożywia nas i zachwyca… Warsztaty z Vioriką wprowadzą Cię w miejsce głębokiego oddechu, regeneracji, spokoju, beztroskiej zabawy i błogości.

Nie potrzebujesz żadnego wcześniejszego doświadczenia z malowaniem, aby popłynąć z wyobraźnią i rozluźnić i bawić się kolorami. Po prostu przyjdź z otwartym sercem i chętnymi dłońmi. Magia zadzieje się, gdy razem otworzymy tą przestrzeń!

O MNIE

Pierwotny impuls

Co było moim pierwotnym impulsem by skierować się w stronę jogi?​ Zanim jeszcze zaczęłam swoją przygodę z Jogą, przez ponad 15 lat podróżowałam po świecie pracując jako modelka. Początkowo szukając formy fizycznej, praktykowałam Ashtangę i jogę Iyengara, by z czasem pogłębiać to doświadczenie, które trawa już od 2000 roku.

W 2014 ukończyłam kurs nauczycielski Klasycznej Hatha Jogi u Sadhguru w Indiach, który obejmował 1750 godzin praktyki własnej. Przez wiele lat praktykowałam też medytację w Buddyjskiej tradycji Jundrung Bön u Tenzina Wangyal Rinpoche, sztukę walki Capoeirą i inne formy pracy z ciałem.

W 2006 r – otrzymałam dyplom Magistra Sztuki na Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie. Gdzie współpracowałam z takimi twórcami jak Franciszek Starowieyski, Małgorzata Omilanowska czy Roland Topor.

Certyfikat ukończenia treningu nauczycielskiego.
WARSZTATY

Intuicyjne malowanie

Kiedy połączysz się z wewnętrznym przepływem kreatywności poczujesz ożywienie i zachwyt… Te warsztaty wprowadzą Cię w miejsce beztroskiej zabawy, głębokiego oddechu i odżywczej regeneracji.

Nie potrzebujesz żadnego wcześniejszego doświadczenia ani z malowaniem, ani z ruchem aby popłynąć z wyobraźnią, rozluźnić się i bawić kolorami i wyobraźnią. Po prostu przyjdź z otwartym sercem i chętnymi dłońmi. Magia zadzieje się, gdy razem otworzymy tą przestrzeń!

Poznaj opinie uczestników

Esencjonalna technika pracy z ciałem

Unikatowa technika Pracy z Ciałem lub Masaż z użyciem najwyższej jakości Olejków Eterycznych DoTerra & Young Living w połączeniu z elementami Shiatsu oraz Pracy na Powięzi.

Kilka lat temu zacząłem wykonywać The Raindrop Technique® (YL), który jest świetnym masażem dedykowanym dla Kręgosłupa. Dzięki wysokim właściwościom olejków efekt masażu jest bardzo głęboki i oczyszczający, wzmacniający i przeciwzapalny.
Pod względem manualnej stymulacji technika ta jest bardzo lekka, dlatego z biegiem czasu włączyłem w nią również elementy Shiatsu i Pracy na Powięzi (głęboka tkanka łączna).
Efekt masażu jest bardzo Odprężający, Uziemiający i można go nawet nazwać Hipnotyczny…
Szczególnie polecany osobom zmagającym się z codziennym stresem, napięciem mięśni, zaburzeniami snu, lękiem lub po prostu chcącym się zrelaksować.

Zapraszam serdecznie!

1 lub 1,5 godzinny masaż całego ciała.

Mieszanki olejków eterycznych Efekty:
 • zrównoważyć energię elektryczną w ciele
 • daje wzrost pewności siebie i poczucia własnej wartości
 • pomaga zrównoważyć emocje, daje poczucie ugruntowania
 • relaksujący, wzmacniający, podnoszący na duchu
 • pomaga przezwyciężyć złość i negatywne emocje
 • silny immunostymulator, przeciwgrzybiczny, przeciwzapalny, przeciwbakteryjny
 • zbadano, że skutecznie zabija wiele bakterii, w tym E. coli, Listeria, Salmonella i Aspergillus (pleśń)
 • oczyszczający
 • pomaga przezwyciężyć zmęczenie i wyczerpanie po chorobie

 

Nie stosować zamiast leków.